"PEVCI" DOMINANTNI U FA KUPU: Strašan salvo u završnici doneo Totenhemu prolaz u FA Kupu!

25.01.2021

21:49 >> 21:50

Izabranici Žozea Murinja nisu imali nikakvih problema sa Vikombom u FA Kupu.

Ekipa Totenhema bez problema je savladala Vikomb u FA Kupu

Možda su malo sporije startovali, čak je Vikomb i poveo u 25. minutu preko Fredija Onjedinme, ali je onda ekipa iz Londona upalia gas i opravdala ulogu favorita pobedom od 4:1.

Izjednačio je Geret Bejl u nadoknadi prvog poluvremena. Dugo se čekalo na preokret, ali je on konačno došao u 86. minutu preko Harija Vinksa.

Tada je na scenu stupio Tangi Ndombele, koji je najpre minut kasnije savladao golmana niželigaša, da bi šest minuta kasnije, u 93, otklonio bilo kakve sumnje o pobedniku drugim pogotkom.