MARSEJ PODBACIO: Lans trijumfovao na "Velodromu" i nastavio sezonu iz snova!

20.01.2021

21:54

Ekipa Lansa polako se šunja uz tabelu Lige 1 posle još jedne velike pobede.

Nemanja Radonjić nije bio od pomoći Marseju tokom poraza od Lansa

Ne zezaju se uopšte u bivšem klubu Nenada Kovačevića, već planiraju da se posle odličnog starta bore i za Evropu. To su pokazali još jednom iznenađujućom pobedom, pošto su Marsej u gostima dobili rezultatom 1:0.

Domaćini za razliku od Lansa igraju veoma loš fudbal od početka sezone, pa ni danas nisu uspeli da pokažu nešto novo.

Nemanja Radonjić nije imao dovoljno vremena na terenu da utiče na zbivanja, opet je ušao sa klupe u 63. minutu, ali se Banza pre toga pobrinuo da Lans dođe u prednost kada mu je Haidara asistirao u 59. minutu.

Marsej do kraja ni posle pet izmena nije uspeo da se konsoliduje, pa posle poraza zauzima 6. mesto, dok se Lans popeo na sjajno 7. mesto u Ligi 1.