Sasuolo PROPISNO NAMUČIO Juventus, Pirlova četa nepogrešiva u 2021!

10.01.2021

21:49

Fudbaleri Juventusa su savladali Sasuolo rezultatom 3:1 u poslednjem meču 17. kola Serije A.

FK Juventus

Igrači"stare dame" su imali igrača više tokom čitavog drugog poluvremena, nakon što je u finišu prvog Obiang dobio crveni karton.

Juventus je u 51. minutu poveo golom Danila, ali izjednačenje je stiglo samo nekoliko minuta kasnije kada je Defrel poravnao rezultat.

Nisu iskoristili prilike gosti koji su se hrabro borili sa igračem manje, a likazna je stigla u 82. minutu, kada je Frabota proigrao Ramzija na drugoj stativi, kome nije bilo teško da savlada Konsilja.

Konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo u sudijskoj nadoknadi vremena.

Juventus je zabeležio treću uzastopnu pobedu i sada je ponovo četvrti, sa 33 boda, sedam manje od lidera Milana, uz meč manje.