DOKTORSKA PARTIJA SRBINA: Sergej PERFEKTNO PAKOVAO, Verona bez Lazovića bolja od Krotonea!

10.01.2021

16:08

Fudbaleri Lacija pobedili su ekipu Parme sa 2:0 u meču 17. kola italijanske Serije A.

Sergej Milinković Savić

"Nebeskoplavi" su pobedili zahvaljujući golovima Luisa Alberta i Felipea Kaiseda u drugom poluvremenu.

A velike zasluge imao je srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić.

Kod prvog gola je bivši đak Vojvodine pokrenuo akciju koju je završio Luis Alberto na asistenciju Manuela Lazarija.

Da bi tačku stavio još boljim potezom. Opet je započeo akciju, u saradnji sa Ćirom Imobileom, a Kaisedu nije bilo teško da pogodi praznu mrežu.

Verona je slavila 2:1 protiv Krotonea, čiji su članovi Miloš Vulić i Vladimir Golemić.

Verona je pobedila pogocima Nikole Kalinića i Federika Di Marcija, dok je Žunior Mesijas samo ublažio poraz gostiju.

Radovao se još jedan srpski fudbaler Nikola Maksimović u dresu Napolija.

Tim Đenara Gatuza pobedio je u Udinama 2:1 golom Tijemua Bakajoka u poslednjem minutu.