STRAŠNI TANDEM HARA ITALIJOM: Šest komada u mreži Krotonea i prvo mesto Serije A!

03.01.2021

14:11

Fudbaleri Intera pobedili su Krotone 6:2 u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Lukaku i Martinez

Autsajder iz Krotonea šokirao je Inter na "Meaci" već na startu kada je Nikolo Zanelato pogodio glavom iz uvežbanog kornera

Od tada na scenu je stupio nego tandem Lautaro Martines – Romelu Lukaku.

Lukaku ga je idealno uposlio, Martines pogodio, da bi potom "naterao" Luku Maronea na autogol.

Ipak, tu nije bio kraj jer je glupost Artura Vidala mogla da košta domaćina kada je napravio penal.

Loptu je uzeo srpski štoper Vladimir Golemić i matirao Samira Handanovića za 2:2.

Tako se otišlo na odmor, a u nastavku smo gledali novi šou Martinesa.

Gol na asistenciju Marcela Brozovića, potom je Lukaku pogodio iz prodora za 4:2, da bi Argentinac kompletirao "het trik" 12 minuta pre kraja.

Konačan rezultat postavio je Ašfraf Hakimi u samom finišu.

Vredi istaći da je Aleksandar Kolarov igrao poslednjih devet minuta za Inter, dok je za Krotone Golemić izašao u 85, a Miloš Vulić ušao u istom trenutku.