Paunovićev Reding se vratio na POBEDNIČKI KOLOSEK!

26.12.2020

17:03

Ekipa Redinga, koju sa klupe vodi srpski stručnjak Veljko Paunović je u okviru 21. kola engleskog Čempionšipa na svom terenu savladala Luton rezultatom 2:1.

Veljko Paunović

Posle dva poraza u prethodna dva kola, Reding je upisao jedanaestu pobedu u sezoni, a do nje je došao pre svega zahvaljujući boljoj igri u prvom poluvremenu.

Mekintajer je u devetom minutu meča doneo vođstvo domaćima, a prednost je duplirao Semedo u završnici prvog poluvremena.

Dva gola prednosti Paunovićev tim je zadržao sve do nadoknade vremena, a onda je Kazenga LuaLua uspeo da ublaži poraz gostiju 2:1.

Do kraja godine, Reding će imati još jedan meč, 30. decembra, kada će gostovati drugoplasiranom Svonsiju.