Levante SJAJAN protiv Sosijedada, Viljareal dominantan protiv Osasune, Sevilja se namučila sa Valjadolidom!

19.12.2020

22:05

Neizvesno je bilo u završnici 14. kola La Lige.

Fudbaleri Levantea slavili su protiv Sosijedada rezultatom 2:1

Levante je bio bolji od favorizovanog Sosijedada rezultatom 2:1, čime su poremetili sjajan niz drugoplasirane ekipe u španskoj eliti.

Iako je Real poveo preko Isaka u 22. minutu, Rodžer je izjednačio svega 6 minuta kasnije, dok je pobedu ekipi iz Valensije doneo De Frutos u 87. minutu.

Viljareal nije imao poteškoća sa Osasunom, pa su trijumfovali 3:1 na gostovanju u Pamploni.

Fudbaleri Viljareala bili su ubedljivi protiv Osasune

Đerard Moreno postigao je prvi gol u 7. minutu, dok je Ninjo duplirao prednost u 29.

Tores je dao nadu Osasuni sa bele tačke u 70, ali ju je raspršio Moreno drugim golom u 86. minutu.

Sevilja i Valjadolid odigrali su neizvestan meč pun tenzije. Ekipa za koju nastupa Nemanja Gudelj povela je u 31. minutu, pa je do kraja morala da prođe kroz veliki stres da bi pobedila.

To nije uspela, pa je Valjadolid u 87. minutu preko Rubena Garsije poravnao rezultat i izvukao bod.