Ništa novo u Seriji A: Juventus pregazio Parmu!

19.12.2020

21:34

Fudbaleri Juventusa prošetali su se stadionom "Enio Tardini" na putu ka trijumfu protiv Parme.

Fudbaleri Juventusa bez poteškoća su savladali Parmu u gostima

Šampioni Italije nisu okolišali, već su uhvatili matični klub Điđija Bufona za grkljan i posao završili posle nepunih 50 minuta.

Najpre je Dejan Kulusevski postigao gol u 23. minutu posle Moratine asistencije, da bi Kristijano Ronaldo duplirao prednost tri minuta kasnije.

Sjajni Portugalac nastavio je da rešeta posle pauze, pa je u 48. minutu stavio tačku na ovaj susret.

Golovi su nastavili da se ređaju, pa je i Morata postigao pogodak u 87. minutu.

"Bjankoneri" se posle ove pobede nalaze na trećem mestu u Seriji A, dok je Parma tek na 15. mestu.

Danas su odigrani još i mečevi između Fjorentine i Verone, gde je Dušan Vlahović bio strelac u remiju od 1:1, kao i između Sampdorije i Krotonea, gde su domaćini bez problema savladali goste 3:1.