SJAJNE VESTI ZA ZVEZDU I "ORLOVE": Joveljić nastavlja da rešeta!

13.12.2020

16:56

Dejan Joveljić velika je nada srpskog fudbala, dok Crvenoj zvezdi sleduju bonusi ako nastavi da igra na zavidnom nivou u Volfsbergeru, što je danas i uradio!

Dejan Joveljić nastavlja da rešeta u dresu Volfsbergera!

Mladi špic na pozajmici je iz Ajntrahta, a Austrijska liga očigledno mu prija, pa je u derbiju kola protiv Austrije iz Beča bio među strelcima u pobedi od 3:2.

Pozajmljeni igrač Ajntrahta je uspeo da pogodi u 17. minutu, a to je bio izjednačujući gol za Volfsberger pošto je Turgeman već na samom startu utakmice postigao gol za Austriju iz Beča.

U nastavku Perec je doveo domaće u prednost, da bi u 71. minutu Monšhajn izjednačio sa bele tačke.

Pobedu domaćima doneo je Lindl sa penala u 3. minutu nadoknade.

Joveljić je igrao sve do 79. minuta, a Nemanja Rnić je ušao u drugom poluvremenu na samom početku.