ATLETIKO RAZOČARAO: Real RUTINSKI slavio protiv velikog rivala!

12.12.2020

22:04

Real Madrid je savladao velikog gradskog rivala Atletiko Madrid sa 2:0 (1:0) u 13. kolu španske LaLige.

Real Madrid - Atletiko Madrid

Real je od prvog sudijskog zvižduka zagospodario terenom i pokazao mnogo veću inicijativu da dođe do gola.

To mu se isplatilo već posle 15 minuta u kojih je "kraljevski klub" imao loptu 70 odsto u svom posedu, uputio četiri udarca, Benzema pogodio stativu, a Kasemiro gol za 1:0.

Ovim rezultatom je završeno prvo poluvreme koje i nije bilo toliko zanimljivo nakon gola Real Madrida, a početkom drugog jedna šansa za Atletiko Madrid.

Lemar se našao u kaznenom prostoru, pokušao je da pogodi i nije uspeo, lopta je prošla pored leve stative.

U 63. minutu je dosta toga bilo jasno, lopta dolazi do Karvahala, on je pucao ka golu sa nekih 20-25 metara, pogodio stativu, ona se odbila do Oblaka, potom od Slovenca u gol za velikih 2:0.

Atletiko je zaigrao nešto bolje pred kraj, imali su šansu preko Saula kada je Kurtoa dobro ispratio sve to nogama i spasio svoj gol. Bio je to i prvi šut u okvir gola Atletiko Madrida.

Uglavnom, Atletiko ni u jednom momentu nije imao stvari u svojim rukama, Real Madrid je potpuno zasluženo slavio.