JOŠ JEDNO IZNENAĐENJE U BUNDESLIGI: I Bajern KIKSNUO!

12.12.2020

20:18

Fudbaleri Union Berlina odoleli su šampionu Evrope Bajernu sa kojim su remizirali rezultatom 1:1.

Detalj sa meča Bajern-Union Berlin

Fudbaler Uniona Griša Promel već u 4. minutu doveo svoj tim u vođstvo.

Sjajno je dočekao loptu na prvoj stativi posle kornera i matirao Manuela Nojera.

Posle datog gola, Union se nije povukao, već je u nastavku imao još nekoliko izuzetnih prilika za drugi gol.

Najbolju je propustio Taivo Anojivi u 22. minutu.

Bilo je šansi i u nastavku za Union, ali je Bajern uspeo da u 68. minutu dođe do izjednačenja.

Kingsli Koman je karakteristično za njega probio uz levu gol-aut liniju i proigrao Roberta Levandovskog koji je samo postavio nogu i sproveo loptu u mrežu.