Minimalci na sve strane u Superligi, A NA "ČAIRU" FEŠTA!

12.12.2020

15:32 >> 15:29

Nastavak 18. kola Linglong Superlige nije bio previše ekifasan, ali su zato Radnički i Zlatibor odigrali jedan od uzbudljivijih mečeva u dosadašnjem toku takmičenja.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Zlatibor posle sjajnog meča rezultatom 2:1

Prvi meč na programu bio je susret Mačve i Rada, koj su gosti dobili 1:0.

To je i više nego dovoljno informacija o ovom susretu, pošto se apsolutno ništa nije desilo do autogola koji je Beograđanima doneo tri boda u 91. minutu.

Fudbaleri Rada savladali su u gostima Mačvu rezultatom 1:0

Novi Pazar i Metalac odigrali su nešto zanimljiviji meč, pa su posle dosta batina sa obe strane domaćini trijumfovali zahvaljujući Almiru Aganspahiću u 47. minutu.

Novi Pazar bio je uspešan kod kuće protvi Metalca, takođe 1:0

Derbi Vojvodine pripao je tamošnjim crveno-belima, koji su takođe minimalcem dobili Spartak iz Subotice.

"Voša" je došla u prednost u 50. minutu preko Miodraga Gemovića, pa ju je i sačuvala do kraja susreta i tako vezala tri pobede za redom u prvenstvu.

Derbi između Spartaka iz Subotice u Vojvodine pripao je crveno-belima

Najbolje smo vam sačuvali za kraj.

Radnički iz Niša i jedno od prijatnijih iznenađenja u ovogodišnjem izdanju Superlige, ekipa Zlatibora, odigrali su neizvestan meč, pun stihijskih napada sa obe strane i fudbala koj se retko viđa u domaćem fudbalu.

Petar Đuričković bio je neprikosnoveni heroj Nišlija, imajući u vidu da je postigao oba gola za svoj tim.

Prvi je postigao u 38. minutu, kada je počeo karambol. Napadali su Zlatiborci, ušli su sa momentumom u drugo poluvreme, što se isplatilo u 54. minutu, kada je Ifet Đakovac izjednačio.

Nisu se libili da budu grubi ni jedni ni drugi, pa je sudija do kraja pokazao čak sedam žutih kartona.

Delovalo je kao da je suđeno da ova dva tima podele bodove, ali da tako ne bude pobrinuo se bivši igrač Partizana Đuričković pri samom kraju sudijske nadoknade.