LŠ: Tadić PAO na "Enfildu", MEGAKIKS Atalante! Kreč KOBAN po crveno-bele, ali i "Jorgandžije"!

01.12.2020

19:15 >> 21:57

Bilo je uzbudljivo u 5. kolu u grupama A, B, C i D.

Detalj sa meča Liverpul - Ajaks

U sredu od 21 čas odigrano je šest mečeva Lige šampiona. Liverpul je golom Džounsa savladao Ajaks minimalnim rezultatom, pogotkom posle jednog časa igre nakon velikog kiksa golmana "kopljanika" Onane. Atletiko i Bajern su remizirali na "Metropolitanu" sa 1:1, a posle gola Žoaa Feliksa, bod Bavarcima doneo je Tomas Miler sa penala, četiri minuta pre kraja utakmice.

Atalanta je pogotkom Romera u 79. minutu uspela da osvoji samo bod na svom terenu protiv Midtjilenda, a "nula" je viđena na "Dragau" gde su snage odmerili Porto i Mančester siti.

Fenomenalan susret viđen je u Mehengladbahu. Inter je na kraju slavio sa 3:2, a po dva gola postigli su Plea i Lukaku, dok je vodeći pogodak za "neroazure" delo defanzivca Matea Darmijana.

Marsej je na svom terenu slavo protiv Olimpijakosa, a posle vođstva Grka iskusni Dmitri Paje je realizovao dva jedanaesterca za preokret.

Tok mečeva mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj utakmica

90. minut - U toku je nadoknada vremena na svih šest susreta.

86. minut - Tomas Miler sa penala poravnava na 1:1 protiv Atletika na "Metropolitanu"!

83. minut - Ove sezone maestralni Plea stiže do het-trika, ali je nakon konsultovanja VAR tehnologije pogodak poništen, pa je četa Antonija Kontea zadržala 3:2!

79. minut - Hatebur je proigrao Romera koji Atalanti donosi izjednačenje na 10-ak minuta pre kraja susreta sa danskim šampionom!

76. minut - Tinja nada "zeleno-belih". Plea svojim drugim golom smanjuje na 2:3!

75. minut - Paje je još jednom pogodio sa 11 metara, Marsej - Olimpijakos 2:1!

72. minut - Fenomenalni Belgijanac Lukaku je drugi put za samo osam minuta zatresao mrežu Borusija (1:3)!

68. minut - Sredina drugog poluvremena, Midtjilend odoleva u Bergamu, drama za 3. mesto u Marseju.

Slavlje igrača Midtjilenda posle vodećeg gola protiv Atalante

64. minut - Lukaku je ponovo doneo vođstvo "neroazurima" - Borusija - Inter 1:2

58. minut - Veliki kiks golmana holandskog tima Onane je iskoristio Džouns za prednost "crvenih" - 1:0!

57. minut - Nereš je pogodio stativu, Ajaks propušta ogromnu šansu u Liverpulu!

54. minut - Dmitri Paje je sa bele tačke izjednačio protiv Olimpijakosa, Marsej se vraća u trku za Ligu Evrope - 1:1!

50. minut - Prošlo je pet minuta igre, još uvek bez golova u drugom delu utakmica.

46. minut - Počinju druga poluvremena na šest stadiona na Starom kontinentu.

1. poluvreme

45+1. minut - Plea je u prvom minutu sudijske nadoknade poravnao na 1:1, a sa tim rezultatom Borusija i Inter su otišli na veliki odmor.

40. minut - Ulazimo u finiš izuzetno tvrdog prvog poluvremena. Atalanta u velikom problemu, "nule" u Portu i na "Enfildu".

33. minut - Šok na "Velodromu"! Kamara je zatresao mrežu Marseja, na asistenciju Vrusaija. "OM" pred eliminacijom, Olimpijakos "juri" drugoplasirani Porto.

32. minut - Dve velike prilike propustili su "kopljanici" na "Enfildu", gde uprkos očekivanjima i dalje nema golova.

26. minut - Žao Feliks je doveo Atletiko u vođstvo protiv minhenskog Bajerna. U slučaju trijumfa, "jorgandžije" će obezbediti prolaz u nokaut fazu.

Žoao Feliks na meču protiv Bajerna

23. minut - Polovina igre u prvom delu susreta, za sada smo videli dva pogotka. Minimalni rezultatima Inter vodi u Nemačkoj, a Midtjilend u Italiji.

17. minut - Mateo Darmijan je doveo Inter u vođstvo protiv Borusije u Mehengladbahu, zlata vredan gol za "neroazure" kojima je ovo utakmica "biti ili ne biti" za ostanak u trci za osminu finala Lige šampiona.

13. minut - Midtjilend vodi protiv Atalante, strelac je Šolc. Veliko iznenađenje u Italiji.

6. minut - Još uvek nema pogodaka na terenima širom Evrope. Veliku šansu propustio je Džouns koji je pogodio stativu na dodavanje Salaha, ostaje 0:0 na "Enfildu".

1. minut - Počele su utakmice, a evo kako je Real prošao u Ukrajini, odnosno Marko Nikolić protiv Salcburga.