HIČKOKOVA DRAMA U LONDONU: Vest Hem ni kriv ni dužan pobedio, Votkins tragičar Aston Vile

30.11.2020

22:04

Fudbaleri Vest Hema savladali su Aston Vilu u poslednjem meču 10. kola Premijer lige – 2:1 (1:1).

Fudbaleri Vest Hema

Vest Hem je ostvario i treći uzastopni trijumf i popeo se na peto mesto na tabeli. Aston Vila je doživela četvrti poraz na poslednjih pet utakmica.

Vodeći gol domaćin je postigao već u drugom minutu. Bouven je centrirao, a Ogbona je glavom postigao pogodak.

Vila je odmah krenula u ofanzivu i po izjednačenje. I stiglo je izjednačenje u 25. minutu. Kapiten Vile Džek Griliš postigao je sjajan gol. Šutirao je sa ivice šesnaesterca i pocepao mrežu. Mogla je Vila i da preokrene, ali je Votkins u dva navrata bio neprecizan.

Odmah na startu drugog poluvremena, Bouven donosi novu prednost Vest Hemu. Trezege je u 75. minutu iznudio penal, a Oli Votkins je pogodio prečku. Votkins je postigao gol za 2:2 u 92. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda od nekoliko milimetara.