POKER NA VIKARIDŽU: Ivićev Votford dao četiri komada i skočio na tabeli!

17:00

Fudbaleri Votforda savladali su Preston sa 4:1 u 14. kolu Čempionšipa.

Vladimir Ivić

Ekipa Vlade Ivića tako je prekinula niz od dva remiija i stigla do važne pobede koja ih je podigla na treće mesto.

Domaćin je poveo već u 9. minutu preko Kinje. Ipak, to je bio jedini gol u prvom poluvremenu, a prava goleada usledila je u nastavku meča.

Iskusni Troj Dini je u 52. minutu sa bele tačke povisio na 2:0. Samo 180 sekundi kasnije Preston golom Barkhujzena smanjuje na 2:1. Ponovo je prošlo svega tri minuta i videli smo novi pogodak.

Ovog puta Nejtan Čaloba pronašao je put do mreže, pa je Votford vodio sa 3:1. Konačan rezultat postavio je Pedro u 74. minutu.