DOMINACIJA REALA u LŠ! Atalanta SRUŠILA Liverpul, Tadić POGURAO Ajaks! Ogroman PODVIG Nikolića u Španiji...

25.11.2020

19:03 >> 21:58

Dobrodošli na blog uživo našeg portala na kome možete pratiti dešavanja sa mečeva Lige šampiona.

Real vodi na "Meaci" - slavlje Edena Azara

Večeras su na programu bili mečevi u grupama A, B, C i D u Ligi šampiona, a važme pobede zabeležili su igrači Real Madrida, Atalante i Porta. Bajern je rutinski izašao na kraj sa Salcburgom, kao i Ajaks sa Midtjilendom, dok su u Madridu Atletiko i Lokomotiva još jednom remizirali (0:0).

"Galaktikosi" su nadigrali Inter na "Meaci" sa 2:0, a strelci su bili Azar u 7. iz penala i Hakimi, koji je posle jednog časa igre postigao autogol. Gostima je posao bio olakšan od 33. minuta kada je Arturo Vidal dobio crveni karton, nakon što je zaradio dve javne opomene.

Gosens i Iličić su doneli Atalanti velikih 2:0 protiv "nezainteresovanog" šampiona Engleske na "Enfildu", dok je Porto istim rezultatom savladao Marsej na "Velodromu", uz isključenje Marka Grujića sredinom drugog poluvremena.

Branilac titule Bajern sa 3:1 je pobedio Salcburg, dok je Tadić dva puta asistirao u trijumfu Ajaksa nad Midtjilendom istim rezultatom.

Veliki bod osvojila je Lokomotiva, našeg stručnjaka Marka Nikolića na stadionu "Metropolitan" u Madridu, pošto je susret završen bez golova.

Tok mečeva mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj mečeva u Ligi šampiona, velike pobede za Real, Porto i Atalantu, kao i remi Lokomotive sa Atletikom!

90. minut - Na šest terena upravo počinje sudijska nadoknada vremena.

85. minut - Ulazimo u samu završnicu mečeva, Real, Porto i Atalanta pred velikim pobedama...

Marko Grujić pre isključenja u Marseju

80. minut - Mabil je pogodio iz penala, Ajaks - Midtjilend 3:1!

73. minut - Serhio Oliveira je sa bele tačke verovatno i "overio" trijumf Porta u Marseju (0:2), dok je Beriša bio strelac za Salcburg, čime je prednost Bajerna smanjena na 3:1!

68. minut - Liroj Sane pogađa, Bajern vodi sa tri gola razlike protiv Salcburga. U međuvrmenu je srpski vezista Marko Grujić zaradio drugi žuti karton na "Velodromu".

66. minut - Ajaks je pred pobedom na "Johan Krojf" stadionu, pošto je Neres sredinom drugog dela igre holandskom velikanu doneo ogromnih 3:0!

Radost fudbalera Ajaksa na meču sa Dancima

63. minut - Gosens je ekspresno postigao drugi gol, pa je sada četa Jirgena Klopa u jako teškoj situaciji (0:2)!

60. minut - Sjajni Josip Iličić je doneo prednost Atalanti na "Enfildu", a u isto vreme je Rodrigo duplirao vođstvo Madriđana u Milanu.

57. minut - Bez golova na "Enfildu" i "Metropolitanu", gde Nikolićevi "železničari" odolevaju Atletiku.

52. minut - Vuberov autogol donosi Bavarcima 2:0 protiv Salcburga.

49. minut - Srbin je za dva minuta upisao dve asistencije, a Mazraui je duplirao vođstvo Holanđana protiv danskog šampiona.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić

47. minut - Dušan Tadić je asistirao Gravenbeku čime su "kopljanici" poveli protiv Midtjilanda.

46. minut - Počela su druga poluvremena na stadionima širom Evrope.

Prvo poluvreme je završeno

45. minut - Kraj poluvremena na susretima, ukupno je viđeno tri pogotka na svim terenima.

43. minut - Najbolji strelac Starog kontinenta u minuloj sezoni Robert Levandovski slomio je otpor Salcburga i doneo je prednost šampionu Evrope!

39. minut - Sanusi je postigao zlata vredan gol za Porto protiv Marseja u Francuskoj za 0:1!

33. minut - Veliki problem za četu Antonija Kontea. Arturo Vidal je zaradio drugi žuti karton, pa će Inter juriti prednost Real Madrida sa igračem manje.

31. minut - Posle pola časa igre, Real vodi protiv Intera, a na ostalim duelima nema promene rezultata.

25. minut - I dalje nema golova, osim u Italiji. Gosens je imao sjajnu šansu za Atalantu, ali je golman Liverpula Alison dobro intrvenisao.

20. minut - Bez promena rezultata na terenima širom Evrope.

13. minut - Lukas Vaskez je pogodio stativu, Real je lako mogao da duplira vođstvo protiv "neroazura".

12. minut - Miran početak mečeva u eliti. Snažan pritisak vrši Atletiko na odbranu Lokomotive, a "jorgandžije" su već propustile četiri stopostotne šanse. I dalje je jedini viđen pogodak onaj koji je dao Belgijanac u Milanu.

7. minut - Eden Azar je sa bele tačke doveo "galaktikose" u vođstvo protiv Intera na stadionu "Đuzepe Meaca".

5. minut - Bez golova u Amsterdamu, Madridu, Milanu, Minhenu, Liverpulu i u Marseju.

1. minut - Počelo je šest utakmica elitnog takmičenja.

Počinju mečevi u grupama A, B, C i D

Pre početka utakmica održan je minut ćutanja u čast legendarnog Argentinca Dijega Armanda Maradone.