(VIDEO) Da li je sudija pogurao Partizan protiv Mačve?

05.11.2017

14:15

Fudbaleri Partizana pobedili su u Šapcu ekipu Mačve 3:1 u meču 16. kola Superlige Srbije.

Sporna situacija sa utakmice u Šapcu

Partizan je do trijumfa stigao posle preokreta. Mačva je vodila 1:0, a gosti su do pobede stigli u finišu meča.

Navijači i fudbaleri Mačve su ogorčeni na sudiju Nenada Đokića zato što je u 85. minutu pri rezultatu 1:1 dosudio penal za crno-bele.

Pantić je oboren u šesnaestercu domaćeg tima, a Đokić je pokazao na belu tačku. Usledili su žestoki protesti igrača i navijača Mačve, a promene odluke nije bilo.

Saša Ilić je bio precizan sa 11 metara. Konačan rezultat postavio je Jovanović u 89. minutu.

Procenite sami da li je Đokić oštetio Mačvu.