Preokret Čukaričkog protiv Voždovca, "petarda" TSC-a: Radnik srušio Radnički u Nišu!

07.11.2020

17:44

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu ekipu Voždovca sa 3:2, u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

FK Čukarički

Čukarički je poveo u 26. minutu pogotkom Veljka Birmančevića sa penala, ali je Voždovac golovima Jovana Nišića u 32. i Marka Putinčanina u 57. minutu preokrenuo rezultat.

Na 2:2 izjednačio je Ibrahima Ndaje u 68. minutu, a domaći tim pobedio je golom iz penala u 84. minutu.

Fudbaleri Radnika pobedili su u Nišu Radnički sa 1:0, a strelac pobedničkog gola bio je Milan Makarić u 17. minutu.

Ekipa TSC je na svom terenu pobedila Mladost sa ubedljivih 5:0.

Fudbaleri Mačve su na svom terenu pobedili Javor sa 1:0.