NEMILOSRDNI NEMCI: Hofenhajm PETARDIRAO Liberec i učvrtsio prvo mesto u grupi!

22:00

Fudbaleri Hofenhajma upisali su i treću pobedu u grupnoj fazi LE.

Detalj sa meča Hofenhajma i Crvene zvezde

Nemački tim je u Sinshajmu deklasirao Slovan iz Libereca sa 5:0.

Sve je počelo u 22. minutu, posle serije napada domaćeg tima i nekoliko dobrih odbrana, Dabur je uspeo da slomi otpor Libereca i da donese Hofenhajmu prednost, da bi isti igrač samo osam minuta kasnije udvostručio prednost nemačkog tima.

Hofenhajm je sa lepom prednošću otišao na odmor, a u narednih 45 minuta demonstrirao je silu. Prvo je Grilič u 59. minutu pogodio za ubedljivih 3:0, a onda je Hofenhajm brzo postigao još dva gola.

Oba pogotka bila su delo Adamjana, a prvi je postigao u 71. minutu i drugi samo pet minuta kasnije, za konačnih Hofenhajm 5, Liberec 0 i tako je Slovan u dva meča primio 10 golova od Hofenhajma i Zvezde.