BIVŠI FUDBALER PARTIZANA REŠIO MEČ: Magija Lukića u pobedi nad Đenovom!

18:23

Fudbaleri Torina savladali su Đenovu sa 2:1 u zaostalom meču 3. kola Serije A.

Saša Lukić

Ovaj meč je bio odložen zbog koronavirusa.

Torino je slavio sa 2:1 na ovom gostovanju, a veliku ulogu imao je i srpski fudbaler i bivši član Partizana Saša Lukić.

On je "načeo" Đenovljane već u 10. minutu utakmice, kada je sjajnim šutem iz kolena u kontra napadu pogodio samu mrežu.

Ovo je treći meč u nizu na kom Lukić postiže gol u dresu Torina.

Samo 16 minuta kasnije, ponovo su se gosti radovali, a sada je u svoju mrežu loptu ubacio Luka Pelegrini i tim rezultatom se utakmica i završila.

U drugom poluvremenu je Đenoa uspela samo da smanji zaostatak i da postigne počasni pogodak u 4. minutu sudijske nadoknade, kada je precizan bio Đanluka Skamaka.