LUDNICA U LŠ KAKVU SVI VOLIMO: Tadić nosio Ajaks do pobede, Žotin het-trik u petardi Liverpula, šest komada Bajerna i trijumf Reala nad Interom!

03.11.2020

19:23 >> 21:51

Od 21 čas odigrano je šest mečeva trećeg kola grupne faze Lige šampiona.

Sjajna partija... Dušan Tadić slavi gol protiv Midtijelenda

Najubedljiviji bili su Liverpul i Bajern. Redsi su deklasirali Atalantu sa 5:0, a šampion Evrope Salcburg sa 6:2. Real je posle velike borbe bio bolji od Intera sa 3:2, a Tadić je vodio Ajaks do pobede nad Midtjilandom u Danskoj, bilo je 2:1. Mančester siti i Porto su sa po 3:0 savladali Olimpijakos i Marsej.

Krenimo od grupe A, ranije tokom dana Lokomotiva i Atletiko Madrid odigrali su nerešeno 1:1, a sad je Bajern deklasirao Salcburg u Austriji sa 6:2.

Ipak, Bavarci su se namučili da stignu do pobede. Domaćin je poveo preko Beriše u 4. minutu. Ipak, šampion Evrope je do poluvremena preokrenuo golom Levandovskog sa penala i autogolom Kristensena. Okugava je sredinom drugog poluvremena izjednačio sa 2:2 i činilo se da nas čeka neizvesna završnica.

Međutim, neverovatni Bajern je od 79. minuta do kraja postigao četiri gola i slavio sa 6:2. Pogađali su Boateng, Sane, Levandovski i Ernandez.

U grupi B Real je savladao Inter sa 3:2, a ranije tokom dana Menhengladbah je deklasirao Šahtjor sa 6:0 u Ukrajini.

Madriđani su golovima Benzeme i Ramosa pobedili sa 2:0, a do kraja poluvremena Lautaro je smanjio na 2:1. U drugom poluvremenu Perišić je pogodio za 2:2. Ipak, deset minuta pre kraja Rodrigo donosi pobedu Realu. Luka Jović je meč presedeo na klupi.

U grupi C Siti i Porto su slavili sa 3:0 protiv Olimpijakosa i Marseja. Golove za Gvardiolin tim postigli su Tores u prvom i Žesus i Kanselo u drugom poluvremenu.

Porto je do 2:0 stigao preko Marege i Oliveire, a konačan rezultat postavio je Luis Dijaz.

I za kraj grupa D. Ajaks Dušana Tadića pobedio je Midtjiland u Danskoj sa 2:1.

Srpski reprezentativac je prvo asistirao za gol Entonija u 1. minutu, a onda je i sam postigao gol u 13. Pet minuta kasnije domaćin je smanjio preko Drejera. Očekivalo se da će to dodatno otvoriti meč, a ispostavilo se da je to bio i poslednji gol na utakmici. Ajaksu je u drugom pooluvremenu poništen gol Entonija, posle konsultacije sa VAR tehnologijom, a razlog je bila nedozvoljena pozicija.

Liverpul je uništio Atalantu sa 5:0. Očekivala se sjajna utakmica i goleada, ali su Redsi pokazali dominaciju i pregazili klub iz Bergama. Junak je opet bio neverovatni Žota koji je postigao tri gola, dok su Salah i Mane dali po jedan.

Sutra je na programu preostalih osam mečeva trećeg kola, posle kojih će biti kompletirana prva polovina grupne faze takmičenja.

Tokove mečeva mogli ste da pratite na našem sajtu.

KRAJ MEČEVA!

92. minut - GOOOOL - Bajern razbio Salcburg, 6:2. Ernandez je strelac.

90. minut - GOOOOL - Siti overava trijumf, 3:0. Strelac je Žoao Kanselo.

88. minut - GOOOOL - Ogromnih 5:2 za Bajern. Levandovski postiže drugi gol na meču.

83. minut - GOOOOL - Bajern rešava pitanje pobednika. Četvrti gol za Bavarce postigao je Sane.

81. minut - GOOOOL - Siti vodi sa 2:0. Gabrijel Žeus je zapečatio sudbinu Olimpijakosa.

80. minut - GOOOOL - Real ponovo vodi, 3:2. Gol je postigao Rodrigo na asistenciju Vinisijusa!

79. minut - GOOOOL - Bajern stiže do nove prednosti. Boateng je pogodio za 3:2.

69. minut - GOOOOL - Porto ima velikih 3:0. Luis Dijaz je ovog puta pogodio.

68. minut - GOOOOL - Inter poravnava na 2:2. Perišić je strelac drugog gola za Neroazure.

66. minut - GOOOOL - Salcburg izjednačuje na 2:2. Okugava je doneo poravnanje.

54. minut - GOOOOL - Petarda u Bergamu. Het-trik Žote, 5:0 za Redse.

49. minut - GOOOOL - Redsi gaze Atalantu sa 4:0. Posle Žote i Salahza i Mane se upisao u strelce.

Majstor... Dijego Žota

47. minut - GOOOOL - Liverpul ima ubedljivih 3:0. Salah je odmah pogodio na startu drugih 45 minuta.

46. minut - Krenulo je drugo poluvreme.

I POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

44. minut - GOOOOL - Preokret Bajerna za 2:1. Kristensen je postigao autogol.

35. minut - GOOOOL - Inter ubrzo smanjuje na 2:1. Barela je asistent, a Martinez strelac.

34. minut - GOOOOL - Liverpul poveo sa 2:0. Neverovatni Žota nastavlja da rešeta protivničke mreže, drugi gol na meču za Portugalca.

33. minut - GOOOOL - Real vodi sa 2:0. Serhio Ramos je strelac ovog puta, Inter u problemu.

27. minut - GOOOOL - Porto uvećava na 2:0. Serhio Oliverija je pogodio sa bele tačke, za razliku od Pajea.

25. minut - GOOOOL - Real vodi protiv Intera sa 1:0. Strelac je Karim Benzema!

21. minut - GOOOOL - Bajern izjednačio na 1:1. Levandovski je bio precizan sa bele tačke. Nekoliko minuta pre gola, VAR je poništio penal za Bajern.

18. minut - GOOOOL - Midtjiland se vraća u meč. Drejer je smanjio prednost Ajaksa na 2:1.

17. minut - GOOOOL - Liverpul je poveo u Bergamu. Neverovatni Dijego Žota je nastavio svoju golgetersku seriju.

13. minut - GOOOOL - Ajaks vodi sa 2:0. Dušan Tadić posle asistencije se upisuje i u strelce.

12. minut - GOOOOL - Siti poveo sa 1:0. Strelac je Feran Tores.

10. minut - Marsej je promašio penal, Paje je bio neprecizan, pa Porto čuva prednost.

5. minut  - GOOOOL - Poveo je i Porto. Korona je asistirao, a Marega pogodio za 1:0.

4. minut - GOOOOL - Salcburg vodi protiv Bajerna sa 1:0. Beriša je doneo prednost domaćinu.

1. miut - GOOOOL - Ajaks već vodi sa 1:0. Entoni je postigao gol na asistenciju Tadića.

1. minut - Krenuli su mečevi!

UVOD

20:40 - Radonjića nema ni na klupi

20:20 - Pored Dušana Tadića od starta na terenu će se naći i Ranđelović u dresu Olimpijakosa, dok su Jović i Kolarov na klupi u duelu Reala i Intera.