Sasuolo bez Đuričića POKLEKAO PRED NAPOLIJEM, Roma IMPRESIVNA protiv "Blekija" i ekipe!

01.11.2020

20:20

Šesto kolo Serije A nije se dobro završilo po srpske fudbalere, pošto su i Fjorentina i Sasuolo poraženi od favorita.

FK Roma - FK Fjorentina

Sasuolo nije mogao da računa na odličnog Filipa Đuričića zato što mu je dijagnostifikovana korona, pa je njegov tim bio slabiji od Napolija (2:0). Ništa bolje nije prošla ni Fjorentina i Nikola Milenković, koji su poraženi od Rome istim rezultatom.

Krajnje neefikasnu utakmicu na stadionu "Sao Paolo" obeležili su Manuel Lokateli i Maksim Lopez golovima u 59, odnosno 95. minutu. Pored golova, timovi su ukupno imali čak 26 šuteva ka golu, pa akcija nije izostajala, ali lopta u mrežu nije htela.

FK Napoli - FK Sasuolo

Duel Rome i Fjorentine bio je nešto više jednostran, pa su igrači "vučice" napadali kao vatrena stihija, što se pokazalo i pogotkom Spinacole već u 12. minutu meča.

Nastavili su Rimljani da gaze ka golu koji čuva naš "Bleki", ali su "viole" hrabro odolevale, barem do 70. minuta, kada su Mkitarijan i Pedro kombinovali za dupliranje vođstva.

Ekipa Napolija nalazi se na petom mestu posle pobede, dok je Sasuolo još uvek sjajan na drugoj poziciji.

Roma se nalazi na 7. mestu na tabeli Serije A, dok Fjorentina može da se pohvali tek 11. mestom.