ŠKOTI, PLAŠITE LI SE DUŠANA SILNOG? Tadić za 20 minuta zatresao mrežu i namestio dva gola Ajaksa!

31.10.2020

22:28

Još jedno moćno izdanje Srbina.

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić

Fudbaleri Ajaksa deklasirali su Fortunu Sitard u 7. kolu Eredivizije sa 5:2 (2:1), a ponovo je sjajan bio srpski reprezentativac Dušan Tadić.

On je na teren "Johan Krojf Arene" ušao sa klupe u 70. minutu, od kada je potpuno izdominirao. Prvo je podelio ključan pas Neresu posle čije stative je mladi Brobi postigao treći gol za "kopljanike" u 74. minutu, da bi potom sa bele tačke u 86. i sam "popunio" listu strelaca. U nadoknadi vremena iznudio je još jedan penal za domaće koji je u gol pretvorio Kvinsi Promes.

Interesantno je da je Ajaks u poslednja tri kola šampionata postigao čak 23 pogotka! Sjajna forma Tadića, ali i čete koju prevodi Erik ten Hag.