USPAVANKA PA GOLEADA NA "MEACI": Žervinjo bacio Inter NA KOLENA, Hrvati Konteu doneli BOD!

31.10.2020

19:14

Sjajno drugo poluvreme u Milanu.

Detalj sa meča Inter-Parma

Fudbaleri Intera i Parme remizirali su 2:2 (0:0) na stadionu "Đuzepe Meaca" u 6. kolu Serije A.

Sva uzbuđenja viđena su u drugom delu utakmice. Žervinjo je sa dva gola nokautirao "neroazure", ali su oni uspeli da izjednače, pa su na kraju propustili priliku i za preokret.

Žervinjo je golove postizao u 46. i 62.. minutu, a tada ga je sjajno proigrao Inleze. Dva minuta kasnije Hrvat Brozović šutem sa distance donosi nadu domaćima, a u prvom minutu sudijske nadoknade njegov sunarodnik Perišić pogodio je za 2:2.

Duel sa meča Intera i Parme

U 95. minutu fenomenalnu priliku imao je Arturo Vidal, ali je njegov pokušaj glavom sa pet metara završio van okvira gola.

Podsetimo, ranije danas Atalanta je preko dvostrukog strelca Luisa Murijela pobedila Krotone, a jedini gol za domaće delo je Simija, kome je asistirao bivši vezista Crvene zvezde Miloš Vulić.