DRAMA I GOLEADA U ČEMPIONŠIPU: Paunovićev Reding prvi put PAO!

22:05

Tek posle devet odigranih mečeva.

Srpski stručnjak Veljko Paunović

Fudbaleri Koventrija savladali su Reding u 9. kolu Čempionšipa sa 3:2 (1:0).

Ovo je prvi poraz koji je srpski trener Veljko Paunović doživeo u engleskoj drugoj ligi, nakon što je u prvih osam rundi zabeležio sedam pobeda i remi.

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan pogodak, a Hamer je u 23. minutu bio precizan i omogućio Koventriju da sa "minimalcem" od na veliki odmor. Poravnao je Žoao sredinom drugog dela igre, ali su Guden u 76. i Mekalum u 85. doneli velikih 3:1 domaćima.

U trećem minutu sudijske nadoknade Puškaš je postavio konačnih 3:2.

Ovaj kiks Paunovića se sigurno smatra neočekivanim, s obzirom da je Koventri nakon osam odigranih rundi zauzimao tek 22. mesto na tabeli Čempionšipa sa tek pet osvojenih bodova.