VARDI JE "UBICA FAVORITA": Ušao sa klupe, pa ŠOKIRAO Arsenal!

25.10.2020

21:28

Fudbaleri Lestera pobedili su Arsenal u Londonu u šestom kolu Premijer lige rezultatom 1:0.

Džejmi Vardi

Jedini strelac na meču bio je Džejmi Vardi u 80. minutu, a u igru je ušao u 60.

Lester u prvom poluvremenu gotovo da nije imao opasniju akciju pred golom Lena, a Arsenal je svakako bio bliži vođstvu.

Već u petom minutu, Lakazet je postigao gol, ali je on poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Džejmi Vardi je bio lakše povređen, nije mogao da igra ceo meč, ali mu je bilo dovoljno da uđe sa klupe u 60. minutu.

"Ubica velikih", pošto odavno znamo da voli da ruši sve iz "velike šestorke", ponovo je to uradio. U 80. minutu, Under, koji je ušao pet minuta pre, divno je pobegao i asistirao Vardiju, koji je glavom pogodio za 0:1.

Lester je uspeo da sačuva minimalno vođstvo i dođe do ogromne pobede, iz praktično jedine prave akcije, zahvaljujući odličnom Vardiju.