MIHA U PROBLEMU: Lacio savladao Bolonju i "gurnuo" je u zonu ispadanja!

20:51

Fudbaleri Lacija savladali su Bolonju sa 2:1 u 5. kolu Serije A.

Fudbaleri Lacija

Rimljani su upisali drugi trijumf u sezoni, dok je ekipa Siniše Mihajlovića ostala na samo jednom trijumfu.

Utakmica u glavnom gradu Italije krenula je veoma kontroverzno. Bolonja je povela golom Svanberga u 13. minutu, ali ga je VAR poništio, zbog faul koji se dogodio dosta pre postignutog pogotka.

Do kraja poluvremena golova nije bilo, pa se na odmor otišlo sa 0:0.

Na startu drugog poluvremena Danilo pravi ogromnu grešku, a Luis Alberto postiže gol za vođstvo Lacija. Imobile u 76. minutu povisuje na 2:0.

Bolonja je uspela da ublaži poraz golom De Silvestrija duboko u nadoknadi vremena.

Sergej Milinković-Savić nije igrao za acio zbog povrede.