ZRELI SU ZA ČEMPIONŠIP: Novi poraz očajnog Fulama, Mitrović nemoćan!

24.10.2020

16:11

Fudbaleri Fulama doživeli su peti poraz u Premijer ligi.

Aleksandar Mitrović ni ovog puta nije bio strelac za Fulam

Ekipa Skota Parkera izgubila je u malom londonskom derbiju na Krejven Kotidžu od Kristal Palasa sa 2:1.

Fulam tako posle šest odigranih kola ima samo jedan osvojen bod i zakucan je za dno Premijer lige, sa druge strane Palas je stigao do 10. boda, pa se sada nalazi na visokom petom mestu.

Gosti sa Selhrst parka poveli su već u 8. minutu golom Ridevalda na asistenciju Vilfreda Zahe. Do kraja poluvremena oba tima imala su nekoliko dobrih pokušaja, ali promene rezultata nije bilo.

U drugom poluvremenu Mitrović u 59. minutu iz izgledne pozicije šutira daleko preko gola. Kazna stiže nekoliko minuta kasnije kada Zaha posle lepog dodavanja Bačuaija povećava na 2:0.

Fulam je pred kraj meča ostao sa igračem manje pošto je rezervista Kamara nagazio Ridevalda. Ipak, u dubokoj nadoknadi Kerni postiže fantastičan pogodak i ublažuje novi poraz Fulama.