LE: Milan i Totenhem sa pola snage - osam komada na meču Viljareala i Sivaspora!

Odigrano je još 12 utakmica Lige Evrope, čime je prvo kolo kompletirano.

FK Milan

Svoje mečeve igrali su i neka zvučna imena evropskog fudbala, kao što su Milan i Totenhem.

"Rosoneri" su savladali Seltik na gostovanju sa 3:1.

Oni su do trijumfa stigli rutinski, a golove su postigli Rade Krunić, Diaz, Hauge.

Počasni gol za Seltik dao je Eljunusi. U ovoj grupi (H), trijumf su ostvarili i fudbaleri Lila. Oni su bili bolji od Sparte iz Praga sa 4:1.

Fantastičan meč videli smo u Španiji gde je Viljareal pobedio Sivaspor posle velike borbe sa 5:3.

Makabi je u Tel Avivu minimalnim rezultatom savladao Karabag, čovek odluke bio je Koen u desetom minutu.

Lester je na domaćem terenu opravdao ulogu favorita i dosta lako savladao Zorju sa 3:0.

Do poluvremena su "lisice" već imale dva gola prednosti zahvaljujući golovima Medisona u 29. i Barnsa u 45. minutu, da bi svaku dilemu oko pitanja pobednika otklonio Ihenačo u 67. minutu.

Braga je u Portugalu bila bolja od AEK-a istim rezultatom 3:0.

Totenhem je savladao Lask sa 3:0.

U Bugarskoj u Razgradu ekipa Ludogoreca je dočekala Antverpen gde smo videli preokret 1:2