(VIDEO) NOĆNA MORA SRBINA: Mitrović apsolutni tragičar u remiju sa Šefildom!

18.10.2020

13:11

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović bio je tragičar susreta između Šefild junajteda i Fulama koji je završen rezultatom 1:1.

Aleksandar Mitrović

Fulam je imao veliku priliku da povede, kada je jedan od defanzivaca Šefilda igrao rukom u kaznenom prostoru i gosti su dobili jedanaesterac.

Aleksandar Mitrović je preuzeo odgovornost u 57. minutu za izvođenje jedanaesterca i promašio.

Srpski reprezentativac je pogodio prečku i ogromna šansa odlazi u nepovrat.

Ipak, Fulam je uspeo da povede.

U 77. minutu videli smo sjajan pogodak Ademole Lukmana.

Promešao je odbranu, izbacio dvojicu igrača, trećem provukao kroz noge i pocepao mrežu Šefilda.

I onda u 85. minutu Aleksandar Mitrović pravi penal i postaje apsolutni tragičar ove utakmice.

Ponovo je VAR presudio i ponovo će se mnogo pričati o ovome.

Rutinski je penal realizovao Bili Šarp u 85. minutu.