PRVORAZREDNA SENZACIJA NA "BERNABEU": Ne pomaže ni Jović, novi prvoligaš NOKAUTIRAO Real USRED Madrida!

17.10.2020

19:02

Istorijski rezultat u prestonici Španije.

Duel Marsela i Filipa Malbašića

Fudbaleri Kadiza napravili su pravu senzaciju u 6. kolu Primere, pošto su na stadionu "Santijgo Bernabeu" savladali Real Madrid sa 1:0 (1:0).

Ovo je prvi trijumf povratnika u elitni rang španskog fudbala u tekućoj sezoni, ali i istorijska pobeda "žuto-plavih" nad "galaktikosima" u prestonici.

Jedini gol na utakmici delo je Antonija Lozana u 16. minutu, a interesantno je da je strelca pobedonosnog pogotka na poluvremenu zamenio srpski internacionalac Filip Malbašić.

Luka Jović, reprezentativac Srbije, u igru je ušao u 78. minutu umesto Tonija Krosa, ali nije uspeo da pomogne izabranicima Zinedina Zidana da izbegnu poraz. Podsetimo, ranije u toku dana, madridski Atletiko je nadigrao Seltu sa 2:0, dok je Granada bila bolja od Sevilje minimalnim rezultatom.