(VIDEO) ZVEZDO, PAZI GA SE! Kramarić dao golčinu za TV špice, ali je Hofenhajm poražen posle preokreta

03.10.2020

15:29

Interesantna utakmica u okviru trećeg kola Bundeslige.

Andrej Kramarić slavi gol za vođstvo

Fudbaleri Hofenhajma poraženi su od Ajntrahta u Frankfurtu rezultatom 3:1, iako su na poluvremenu imali minimalnu prednost. To je ekipi Sebastijana Henesa bio prvi neuspeh u sezoni, posle dve pobede, nad Kelnom i Bajernom.

Da je u fenomenalnoj formi, u 18. minutu utakmice je pokazao centarfor gostiju Andrej Kramarić, koji će definitivno biti najveća pretnja po gol Milana Borjana u grupnoj fazi Lige Evrope. On je izveo pravu majstoriju koja će se dugo vrteti na raznim TV špicama.

Međutim, u drugom poluvremenu je domaći tim napravio preokret, pa je tako došao do sva tri boda zahvaljujući golovima Daičija Kamade u desetom minutu nastavka i Basa Dosta u 71. minutu utakmice.