(VIDEO) Dmitrović heroj Eibara protiv Valjadolida- doktorska odbrana Srbina!

03.10.2020

13:31

Fudbaleri Eibara ostvarili su prvu pobedu ove sezone, za šta je najzaslužniji srpski golman Marko Dmitrović.

Marko Dmitrović

Eibar je na gostovanju savladao Valjadolid rezultatom 2:1 u petom kolu španske LaLige.

Dmitrović je bio heroj svoje ekipe, pošto je u 48. minutu odbranio penal.

Utakmica je takođe počela penalom, ali za goste, koji je realizovao Burgos u 29. minutu.

Izjednačenje je stiglo u 37. minutu kada Dmitrović nije mogao da zaustavi Tonijev udarac sa desetak metara, ali se zato sjajno bacio kod penala u 48. i odbranio udarac Gvardiole.

Eibar se našao u velikom problemu u 73. minutu kada je Diop dobio direktan crveni karton.

Valjadolid je sve karte bacio na napad u želji da dođe do pobede sa igračem više, ali to im se obilo o glavu pošto je Rodriges u 90. minutu doneo pobedu Eibaru.