(VIDEO) BOLNO PRIZEMLJENJE: Milojević i Marin nisu imali šanse! Ostali su bez polufinala Lige šampiona

30.09.2020

16:18

Al Ahli je jedinu šansu imao u završnici meča.

Marko Marin i Vladan Milojević na konferenciji za medije pred jednu od Zvezdinih utakmica u Ligi šampiona

Fudbaleri Al Ahlija koje sa klupe predvodi Vladan Milojević, a na terenu im je dirigent Marko Marin, nisu uspeli da se plasiraju u polufinale azijske Lige šampiona.

Bolja od njih u četvrtfinalu bila je ekipa Al Nasra, koja je kao i Al Ahli predstavnik iz Saudijske Arabije. Al Nasr je slavio sa 2:0, golovima Pitija i Abdulfataha Asirija.

Prvi gol na meču postigao je Piti u 13. minutu, a konačan rezultat je postavio Asiri u desetom minutu drugog poluvremena.

Golove možete videti OVDE.

Osim golova, fudbaleri Al Nasra su imali još šest izglednih šansi, dok su puleni Vladana Milojevića zapretili samo jednom i to u 90. minutu kada je Omad Al Soma pogodio prečku.