Nikolićeva Lokomotiva razbila "kletvu" - slavili Spartak i CSKA!

20.09.2020

18:41

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve minimalnim rezultatom su savladali Tambov u 8. kolu ruske Premijer lige. Ekipa Marka Nikolića zabeležila je pobedu posle pet mečeva.

Marko Nikolić

Lokomotiva je slavila na svom terenu zahvaljujući golu Fjodora Smolova u 7. minutu utakmice.

Tim srpskog trenera je nešto više imao loptu u posedu od rivala, ali je stvorio znatno više šansi.

Lokomotiva je ostvarila dugo čekanu pobedu, posle tri remija i dva poraza i sada je šesta na tabeli. Tambov je na 13. mestu.

Spartak iz Moskve je u gostima savladao Rubin Kazanj 2:0, uprkos tome što je od 61. minuta imao igrača manja - zbog drugog žutog kartona isključen je Maslov.

Vođstvo spartaku doneo je Larson u 4. minutu, da bi potom u 21. Merkulov postigao autogol.

Spartak je drugi na tabeli sa istim brojem bodova kao i vodeći Zenit - 17. Rubin je 8.

Moskovski CSKA je savladao UFU zahvaljujući golu Bistrovića u 65. minutu, pa sada zauzima treće mesto na tabeli sa 16 bodova.Ufa je tek 14.

Arsenal iz Tule je slavio u meču sa Sočijem 3:2. Soči je ostao na četvrtom mestu, dok je Arsenal 12.