(VIDEO) PONOVO SEDMICA U PREMIJER LIGI: Son sa četiri komada srušio "svece"

20.09.2020

13:09

Totenhem osvojio tri boda na gostovanju Sautemptonu.

Hjon-Min Son slavi jedan od golova

Fudbaleri Totenhema savladali su Sautempton u gostima rezultatom 5:2, u utakmici drugog kola Premijer lige. Inače, to je već četvrta utakmica sa sedam golova ove sezone, a odigrano ih je samo 13 do sada!

Utakmicu je obeležio Hjon-Min Son sa četiri gola, dok je peti za "pevce" postigao Hari Kejn. Sa druge strane, oba pogotka za Sautempton je dao Dani Ings.

Prvi gol na meču je postigao Ings u 32. minutu, a rezultat je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena poravnao Son. Korejac je potom u 47. 64. i 73. minutu povukao goste do 4:1, da bi u 82. minutu Kejn postigao svoj prvenac ove sezone. Na kraju, konačan rezultat je postavio Ings pogotkom iz penala u smaj završnici meča.

Sve golove sa meča možete pogledati OVDE.