TRI REMIJA U SUPERLIGI: Veselinović se NULOM oprostio od Čuke u derbiju na "Čairu"!

19.09.2020

16:00

Odigrana su četiri meča osmog kola srpskog šampionata.

Detalj sa meča Radnički Niš - Čukarički

U subotu su na programu bila tri meča Superlige Srbije, a derbi je odigran na stadionu "Čair" u Nišu, gde su Radnički i Čukarički podelili bodove u remiju bez pogodaka.

Ovo je ujedno bio i oproštaj trenera Aleksandra Veselinovića od klupe "brđana", koji su prekinuli seriju "meraklija" od dve uzastopne pobedde.

Meč Bačka - Napredak takođe je završen bez pogodaka, iako su domaći u poslednjih 20-ak minuta igrali sa igračem manje, ali su odoleli i došli do novog boda.

Jedini golovi viđeni su u Gornjem Milanovcu, gde je meč Metalca i Mladosti završen nerešeno (1:1). Katanić je u desetom minutu iz penala doneo vođstvo domaćima, a konačan rezultat postavio je Josić u 86.

Podsetimo, juče je Vojvodina na "Karađorđu" nadigrala Radnik sa 2:0, a u nastavku možete pogledati kompletne parove osme runde, kao i stanje na tabeli.