"LISICE" NEMILOSRDNE: Lester sporo upalio, pa RAZBIO VBA na startu Premijer lige!

13.09.2020

14:55

Fudbaleri Lestera savladali su VBA u gostima sa 3:0 U 1. kolu Premijer lige.

Neumoljiv... Džejmi Vardi

"Lisice" su do trijumfa stigli golovima u drugom poluvremenu.

Novajlija u redovima Lestera, Timoti Kastanj, je doneo prednost gostima u 57. minutu. Praet je sjajno centrirao, a doskorašnji fudbaler Atalante je glavom poslao loptu u mrežu.

Do kraja meča Lester je postigao još dva gola, pa je ekipa Slavena Bilića doživela ubedljiv poraz. Vardi je u 73. i 83. minutu bio precizan sa bele tačke i na kraju doneo Lesteru pobedu od 3:0.

VBA nije loše igrao u prvom poluvremenu, ali je Lester u nastavku pokazao da postoji veliak razlika u kvalitetu dva tima i tako stigao do zaslužene pobede.