REMI TADIĆEVOG SAUTEMPTONA SA BRAJTONOM

29.10.2017

16:16

U 10. kolu Premijer lige fudbaleri Brajtona i Sautemptona remizirali su 1:1. Za goste je do 84. minuta nastupao Dušan Tadić, ali nije uspeo da pomogne saigračima da osvoje ceo plen.

RepublikaFoto: instagram.com/southamptonfc
FK Sautempton

Delovalo je da su igrači Sautemptona na pravom putu da ostvare drugu pobedu uzastopno, pošto su od sedmog minuta vodili golom Stivena Dejvisa. Ipak tako nisu mislili I domaćini koji su poravnali rezultat u 52.minutu preko Mareja, posle asistencije Grosa.

Na taj način je i postavljen konačan rezultat, pošto ni jedna ni druga ekipa nisu mogle da do trijumfa.

Za Sautempton je do 84. minuta igrao naš reprezentativac Dušan Tadić, no nije uspeo da se istakne golom ili asistencijom. Šest minuta pre kraja je ustupio mesto na terenu Šejnu Longu.