(VIDEO) TSC MOLIO BOGA DA ZVEZDA STANE: Het-trik Kataija, Gavrić i Ivanić za petardu na "Marakani"!

30.08.2020

20:53

Fudbaleri Crvene zvezde su deklasirali TSC u šestom kolu Superlige Srbije rezultatom 5:0.

FK Crvena zvezda

Crveno-beli su odigrali jako dobro prvo poluvreme, a goste je načeo Aleksandar Katai, za koga se može reći i da ih je dokrajčio.

Sjajna akcija šampiona Srbije sevnula je u 20. minutu i krunisana pogotkom Kataija.

Katai je poslao loptu na bok ka Gajiću, desni bek mu je vratio loptu i on je potom levom nogom savladao Filipovića.

U 23. minutu se dogodila sporna situacija, koja zahteva sud stručnjaka. Ričmond Boaći je neoprezno startovao nad golmanom Filipovićem, rizikovao je crveni karton, ali sudija se odlučio da pokaže žuti.

U 28. minutu je na semaforu pisalo 2:0. Katai je nadmudrio odbranu gostiju i raspalio sa velike udaljenosti.

Pripretio je TSC u finišu prvog poluvremena, Tomanović je šutirao glavom, a Borjan je bio na mestu i odbranio.

A, potom je usledio novi šok za goste. U nadoknadi vremena prvog perioda igre Katai je slavio het-trik. Boaći je ostavio loptu Kataiju koji nije imao problema da savlada golmana TSC-a!

U drugom poluvremenu se čekalo na gol do 60. minuta. Aleksa Vukanović poslao je odličnu loptu ka Gavriću, a ovaj je ostao smiren i savladao je golmana TSC-a.

A, samo 10 minuta kasnije je odjeknula "petarda" na "Marakani". Katai je poslao loptu ka Ivaniću, ovaj je dobro zahvatio loptu, ona je malo promenila pravac, prevarila golmana i završila u mreži.