23.08.2020

19:17

U nedeljnim mečevima petog kola Superlige Srbije pobedu je upisala je Mladost, a videli smo i dva remija.

FK Mladost

Mladost je u Lučanima minimalnim rezultatom savladala Rad i meč završila sa igračem manje.

U sedmom minutu domaći su promašili penal, a na gol se čekalo do 80. minuta kada je precizan bio Ješić.

Lučanci su od 84. minuta ostali sa igračem manje jer je direktan crveni dobio Krajišnik.

Voždovac i Zlatibor odigrali su nerešeno 1:1.

Poveo je novajlija u ligi sa bele tačke pogotkom Đokića, a bod Zmajevima doneo je u 78. minutu Vujnović.

Nerešeno je bilo i u duelu Mačve i Novog Pazara koji je do boda došao sa igračem manje.

Utakmica je završena rezultatom 1:1. Povela je Mačva u 11. minutu golom Zukanovića, a nakon isključenja Siseca u 55. minutu zbog drugog žutog kartona, Novi Pazar do boda dolazi golom Resića.