GOTOVA UTAKMICA U TBILISIJU: Igrali su Dinamo i Tirana, a evo ko će Crvenoj zvezdi na MEGDAN

19.08.2020

19:04

Šampion Srbije saznao ime narednog rivala u evropskim kvalifikacijama.

Fudbaleri Crvene zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde su u utorak uspešno startovali u kvalifikacijama za Ligu šampiona pobedom nad Evropom od 5:0, a dan kasnije saznali su ime narednog protivnika. Crveno-beli će sledeće nedelje ići na vrelo gostovanje šampionu Albanije, Tirani.

Iako je bila autsajder, Tirana je u prvom kvalifikacionom kolu savladala Dinamo u Tbilisiju rezultatom 2:0.

Vodeći gol za Albance postigao je Argentinac Agustin Torasa u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Marsel Ismajlgeči u 86. minutu susreta.

Utakmica između Tirane i Crvene zvezde u prestonici Albanije odigraće se sledeće nedelje, a da li će se meč igrati u utorak ili sredu i dalje nije odlučeno.