DOBI I TI - DOBI: Potpuna dominacija Voždovca na Tviteru

09.08.2020

19:55

Nasmejali su sve.

Fudbaleri Voždovca

Na poluvremenu utakmica trećeg kola Superlige Srbije koje su počele u 20 časova i 30 minuta viđeno je devet golova, a na tri utakmice je rezultat identičan - 3:0.

To je odlično iskoristio admin zvaničnog Tviter naloga FK Voždovac, koji se bez obzira na to što je njegov tim u velikom zaostatku, našalio i tako zapalio ovu društvenu mrežu.

Naime, Voždovac je posle 45 minuta igre na "Krovu" gubio od Vojvodine sa 3:0, a ista sudbina je zadesila Javor u Humskoj.

Admin Tvitera Voždovca je to iskoristio, pa je uz video snimak kultne scene iz filma "Mrtav 'ladan" obeležio te rezultate.