RASPOLOŽENI STRELCI U SUPERLIGI: Rapsodija TSC-a i Spartaka, rutina Mladosti i Radničkog, a u Kruševcu DRAMA

09.08.2020

19:22

Goleade na sve strane.

Fudbaleri TSC-a

Sve utakmice trećeg kola Superlige Srbije na programu su u nedelju, a u terminu od 19 časova odigrano je pet utakmica.

Fenomenalne partije pružili su fudbaleri TSC-a i Spartaka na domaćim terenima. TSC je sa 5:1 savladao Zlatibor, a interesantno je da su sve golove postigli različiti igrači. Potpuno ista situacija, što se tiče strelaca, viđena je u Subotici gde je Spartak sa 4:1 trijumfovao nad Metalcem, s tim što je tim iz gornjeg Milanovca vodio na poluvremenu.

Rutinsku pobedu od 2:0 je u Lučanima ostvarila Mladost nad Inđijom, a isto se može reći i za Radnički koji je u Nišu slavio protiv Novog Pazara. Iako je rezultat na kraju bio 2:1 za Nišlije, gosti su do utešnog pogotka stigli u samoj završnici.

Najneizvesniji meč odigran je u Kruševcu gde je Napredak do pobede od 2:1 nad Radnikom došao zahbvaljujući golu Srđana Kočića u 89. minutu susreta.

SUPERLIGA, 3. KOLO

Mačva - Crvena zvezda 0:3 (0:1) /Krstović 24, Nikolić 65, Vulić 90/

Mladost - Inđija 2:0 (2:0) /Jovanović 23, 41/

Napredak - Radnik 2:1 (0:0) /Mrkić p. 61, Kočić 89 - Dimitrić 69/

Radnički - Novi Pazar 2:1 (2:0) /Stojiljković 14, Pejović p. 29 - Kurti 88/

Spartak - Metalac 4:1 (0:1) /Šimura 52, Denkovič 69, Nikolić 67, Vidaković 87 - Katanić 11/

TSC - Zlatibor 5:1 (2:0) /Skopljak 41, Zec 43, Silađi 68, Lukić p. 74, Tomanović 89 - Poček 81/