NIŠTA OD ZVEZDE: Ivanović se seli u Englesku!

Branislav Ivanović definitivno se rastao sa Zenitom, i to je učinio u velikom stilu osvajanjem "duple krune".

RepublikaFoto: Telegraf/VLukić
Bane Ivanović

Nije želeo da pristane na smanjenje plate, pa je "digao sidro". Ruski novinar je objavio da će u Crvenu zvezdu, ali je i ta opcija brzo demantovana.

Ali, Ivanoviću se još igra fudbal na najvišem nivou i nove informacije stižu da će se vratiti u Premijer ligu.

Naime, aktuelni menadžer Evertona Karlo Ančeloti želi Ivanovića u svojoj odbrani budući da se dobro znaju iz dana u Čelsiju, prenose "Večernje novosti".

Dobro je poznato da je srpski fudbaler sa Čelsijem osvojio Ligu šampiona, Ligu Evrope, tri titule u Premijer ligi i po jedan FA kup, Liga kup i Komjuniti šild. Sa Ančelotijem je sarađivao veoma dobro i zajedno su osvojili "duplu krunu" u Engleskoj 2010. godine.

Pregovori su u završnoj fazi i on će najverovatnije sledeće sezone ponovo igrati u takmičenju u kom se proslavio.

U Zenit je Ivanović stigao 2017. godine i od tada je osvojio dve titule prvaka Rusije i Kup.

Ove sezone je bio i kapiten ekipe, odigrao je 25 mečeva u prvenstvu i postigao četiri gola.