MIHA ĆE BITI BESAN: Milan petardirao Bolonju!

18.07.2020

21:42

Fudbaleri Milana savladali su Bolonju sa 5:1, u poslednjem meču subotnjeg programa 34. kola Serije A.

Zlatan Ibrahimović u duelu sa Stefanom Densvilom

"Rosoneri" su na San Siru zasluženo trijumfovali nad ekipom, koju sa klupe predvodi naš Siniša Mihajlović. Pobeda Milana ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Do vođstva su stigli već u 10. minutu, kada je Salemakers pogodio mrežu Skorupskog. Prednost je duplirao Hakan Čalhanoglu u 24. minutu. Goste je u igru u završnici poluvremena vratio Takehiro Tomijasu, fenomenalni pogotkom.

Ismael Benaser u 49. minutu postiže novi gol, a isto je učinio i Hrvat Ante Rebić, posle dodavanja Zlatana Ibrahimovića u 57. minutu. Konačan rezultat postavio je Kalabrija u nadoknadi vremena.

Milan je ovim trijumfom ponovo pod pritisak stavio Napoli. "Rosoneri" sada imaju tri boda više, ali i meč više u odnosu na ekipu Đenara Gatuza. Sa druge strane, Bolonja je na sredini tabele, deseta je sa 43 boda.