TITULA JE SADA MISAONA IMENICA: Lacio na kolenima, neverovatan preokret Sasuola!

11.07.2020

17:11

Fudbaleri Lacija još jednom su razočarali svoje navijače pošto su na svom terenu poraženi od Sasuola rezultatom 2:1.

Strelac izjednačujućeg pogotka... Đakomo Raspadori

Ovim porazom ekipa Simonea Inzagija izgubila je verovatno i poslednju šansu da se bori za Skudeto.

Sasuolo je tokom celog meča bio bolji rival. Gosti su imali i veliki posed lopte i bolje šanse, ipak Lacio je prvi stigao do gola i to preko Luisa Alberta u 33. minutu.

Ipak, u nastavku utakmice Sasuolo je odigrao još bolje i hrabrije i zasluženo stigao do pobede. Izjednačenje je doneo Đakomo Raspadori posle sjajne akcije zeleno-crnih. Lacio je zaigrao nešto bolje posle tog gola, ali razigrani Sasuolo se nije mogao zaustaviti.

Tri boda gostima doneo je Kaputo u nadoknadi vremena za veliko slavlje na praznom Olimpiku.

Sergej Milinković-Savić odigrao je 67 minuta, dok ga nije zamenio iskusni Lukas Leiva.