(VIDEO) Inter remizirao sa Veronom, magija Darka Lazovića

09.07.2020

21:50

Fudbaleri milanskog Intera ispustili su pobedu na gostovanju u Veroni, na kraju je susret na "Bentegodiju" okončan rezultatom 2:2 (1:0).

Igrači Verone

Domaćin je poveo već u drugom minutu nakon fantastičnog prodora po levoj strani Darka Lazovića. Reprezentativac Srbije je uspeo da dođe na samo par metara od protivničkog gola, a onda je iz nezgodne pozicije snažnim udarce matirao Handanovića za 1:0.

Do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata, da bi nakon samo dva minuta igre u drugom delu Kandreva sjajno šutirao iz velike udaljenosti, ali je Silvestri bio oprezan.

A onda, 49. minuta, Lukaku pogađa stativu, odbitak dolazi do Kandreve, koji konačno trese mrežu rivala.

Samo šest minuta kasnije "Neroazuri" stižu i do preokreta, ponovo u centru pažnje iskusni Kandreva, ovoga puta je centrirao sa desne strane, lopta je pogodila fudbalera Verona Dimarka i prevarila Silvestrija, 2:1 za ekipu iz Milana.

Samo šest minuta kasnije stigla je i kazna za promašaje, precizan udarac Velosa sa ivice kaznenog prostora, 2:2.

Inter sada zaostaje 10 bodova za vodećim Juventusom i pao je na četvrtu poziciju na tabeli.