ANIČIĆ UPOREDIO MAČVU SA CRNO-BELIMA IZ TORINA: I Juve je dobijao utakmice 1:0

21.10.2017

16:16

trener fudbalera Mačve Dragan Aničić izjavio je da klub iz Šapca oostvario tešku pobedu protiv čačanskog Borca, u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

RepublikaFoto: youtube.com/ Radio-televizija As Šabac
Aničić je zadovoljan igrama Mačve u Superligi Srbije

Mačva je na svom terenu pobedila Borac sa 1:0 golom Filipa Arsenijevića u 25. minutu.

- Teška, ali slatka pobeda, bila nam je važna zbog stanja na tabeli. Pokazalo se da je Borac jaka ekipa, ali na njihovu nesreću još neugirana. Oni su imali inicijativu u drugom poluvremenu, nije bio plan da čuvamo rezultat, ali u igrače se uvuče nervoza. Što se pobede tiče, i Juventus je dobijao utakmice tim rezulatom, pa je postao šampion -  rekao je Aničić.

Trener Borca Igor Spasić rekao je da je njegova ekipa dala sve od sebe.

- Videli smo dva različita poluvremena, u prvom je Mačva bila dominantna, stvarala više šansi, a mi smo u drugom delu imali više prilika. Nedostajao nam je Marko Zoćević, to se videlo. Dali smo sve od sebe, ali moram da priznam da naše šanse nisu bile toliko dobre. Mačvi želim sve najbolje u nastavku prvenstvu - naveo je Spasić.

U derbiju kola u Subotici sastali su se Spartak i Čukarički, ali je taj duel na kraju završen bez golova.