(VIDEO) Bajer demolirao Borusiju u Menhengladbahu. "Milionerima" bod u Ajntrahtu

21.10.2017

15:47

Fudbaleri Leverkuzena pobedili su u Menhengladbahu ekipu Borusije 5:1 u meču 9. kola Bundeslige.

Fudbaleri Bajera slave ubedljivu pobedu

Borusija je povela golom Džonsona u 7. minutu, a u drugom poluvremenu usledila je goleada ekipe iz Leverkuzena. U strelce su se upisali Bender u 48, Bejli u 59, Brandt u 61, Foland u 69. i Pohjanpalo u 81. minutu.

Ajntraht i Borusija Dortmund igrali su 2:2. Gosti su vodili 2:0 golovima Sahina u 19. i Filipa u 57, ali su domaći fudbaleri uspeli da stignu do boda pogocima Halera u 64. i Volfa u 68. minutu. Mijat Gaćinović odigrao je ceo meč za Ajntraht, dok je Neven Subotić bio u timu Borusije.

Hanover je u gostima pobedio Augsburg 2:1. Domaći su poveli golom Gregorića u 33. minutu, a pobedu Hanoveru doneo je Fulkrug u 76. i 90. minutu.

Lajpcig je na svom terenu golom Sabicera u 23. minutu pobedio Štutgart 1:0.

Borusija Dortmund je prva na tabeli sa 20 bodova.